قدرت دستاورد های شخصی از برایان تریسی (1) قدرت نامحدودقدرت دستاورد های شخصی از برایان تریسی (1) قدرت نامحدود

قدرت نامحدود

 

چرا بعضی از مردم از بعضی دیگر موفق ترند؟وچرا بعضی ازآنها دستاورد ها وارتباطات بیشترو بهتر وهمچنین شغل مناسب تر و ثروت بیشتری دارند؟

موفقیت هیچ ربطی به خانواده،خلاقیت،ضریب هوشی و ثروت شما و... ندارد.موفقیت فقط یک عامل تاثیر گذار دارد و آن طرز فکر شماست.اگر متفاوت فکر کنید کل زندگی شما متحول می شود.

یک دریچه کنترل در انسان وجود دارد که اگرکنترل آن را بدست بگیریم قطعا مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی میکنیم. و آن دریچه کنترل روح و روان ماست .بنابراین میتوانیم بلافاصله استعدادها و توانایی هایمان راپرورش وبه دستاوردهای زیادی برسیم که بدنبال آن عزت نفس و اعتماد به نفسمان هم  بالاترخواهد رفت.

تقریبا همه ما برای رسیدن به موفقیت موانعی داریم. این موانع نه در بیرون که در درون ما  و روحی و روانی هستند.

7روش اعتماد به خود:

1.شما در همه کارها کاملا خوب و ایده آل هستید.خیلی از مردم این واقعیت را قبول نمیکنند و توانایی هایشان را قبول ندارند و خودشان را زیر سوال می برند.

در زمانیکه این حقیقت را بپذیرند، رفتارشان در کل زندگی عوض خواهد شد.

2.شما توانایی دارید که از عمرتان 100برابر بهتر استفاده کنید.

هر درآمدی و یا هر دستاوردی که داشتید، میتوانید 2یا چندبرابرش کنید، به شرط آنکه  از توانایی هایتان بیشتر استفاده کنید (استفاده از توانایی های بیشتر=مواجه شدن با فرصت های بیشتر است.)

3.شما توانایی دارید که از گذشته بیشتر باشید،بیشتر انجام بدهید و بیشتر داشته باشید.موفقیت امروز شما فقط سایه ای از موفقیتی است که میتوانید داشته باشید.خودتان را محدود نکنید . باید توانایی هایی که درونتان هست را کشف و استخراج کنید.

4.شما توانایی دارید که هر نیازی را که برای رسیدن به هدفتان لازم است به دست بیاورید.لس براون میگوید برای به دست آوردن چیزی که هرگز نداشتید باید تبدیل به کسی بشوید که هرگز نبودید.هرچه بیشتر یاد بگیرید ظرفیت یادگیریتان بیشتر شده و باهوش تر میشوید.همه مهارت ها قابل یادگیری هستند.

5.زندگیتان وقتی بهتر میشود که خودتان بهتر میشوید .افرادی که میخواهند زندگیشان تغییر بکند اما نمیخواهند خودشان تغییر بکنند پس قطعا موفق نمیشوند.

آنها میخواهند شرایط بیرون عوض شود بدون اینکه درون خود را تغییر بدهند،تنها چیزی که میتوانید کنترل کنید دنیای درون شماست که میتوانید به وسیله آن دنیای بیرون خود را بسازید.

6.مهم نیست که از کجا آمده اید مهم این است که به کجا می روید.

خیلی از مردم از پشیمانی در آینده می ترسند و مرتب با خود ،اگرخانواده.....اگر اطرافیان ما........ اگر... ای کاش و ... می گویند.

باید گذشته ها را کنار گذاشت و اگر و ایکاش را فراموش کرد.نمیتوانید گذشته را عوض کنید پس باید به آینده فکر کرد.هرگز از چیزی که نمیتوانید عوضش کنید ناراحت نشوید.

7.تنها محدودیت در مسیر موفقیت شما این است که موقعیت خودتان را با افکار اشتباه محدود کنید.پس اگر طرز تفکرتان را عوض کنید همه چیز عوض میشود.

وقتی هدف بزرگتری انتخاب میکنید ابتدا ذهنتان آن را رد می کندپس با خودتان بگویید آیا احتمال آن یک در هزار است؟پس چطور میشود این احتمال را بیشتر کرد؟چه کار کنم که به آن هدف برسم؟دراین صورت ذهن خلاق شما شروع به فعالیت میکند.

آدم های فقیر چون ذهن و افکارشان فقیر است پس فقیر ماندند.

نقطه شروع، نقطه تغییر طرز فکر است.

افرادفقیر انتخاب های فقیرانه دارند و آدم های ثروتمند انتخاب های هوشمندانه.

برای به دست آوردن همه آنچه میخواهیم فقط باید طرز فکرمان را عوض کنیم و تلاش کنیم و توانایی هایمان را پرورش دهیم.

سرکار خانم مهندس شکوفه شهیدی تمام تلاش خود را بابت ارائه مطالب مفید و کاربردی برای افزایش سطح علمی شما عزیزان مینماید. در صورت تمایل برای مشاوره و راهنمایی میتوانید تماس حاصل فرمایید.


دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.